• שמור במערכת

גם לי מגיע יום פינוק


לבחור בפינוק ייחודי, זו הדרך לאמר לעצמנו שגם לנו מגיע, פינוק ומנוחה מפנקת בעבור כל האנרגיה שאנו מוציאים בחיינו ובכך נוכל לחדשה ואף לייצר אקסטרא,יום ספא מפנק בהחלט מביא את המענה לכך..
טיפולי ספא

נכתב על ידי יהודית מוריטיפולי ספא

טיפולי ספא בסיסיים לשמר את טיפוח שלוות הגוף והנפש- ניתן לעשות גם בבית.

מתוך מודעות קיימת לצורך , התפתחה ברחבי העולם תעשייה ענפה שמציעה מגוון מוצרים החל מאמבט לחות לגוף, מלחי אמבט,קצף ושמני אמבט, פילינג גוף ועוד...

עצם השהייה במים באמבט או בג'קוזי הביתי לאור נרות ומוסיקה שקטה, החום, הבועות, והמנוחה לשרירים, ריחוק מהשפעת הסביבה מרגיעה את הגוף והנשמה.

רצוי למשוח את הגוף בקרם גוף ובשמני גוף לעיתים קרובות.

לאחר כל מגע עם מים לפני השינה ללטף ולהרבות בפילינג גוף לפני המקלחת, להרחיק את תאי העור היבשים והמתים ולאפשר ליחוח ייתר של העור.

זה הזמן לפנק את הקרקפת בעיסוי איטי וממושך מאזור המצח דרך הקרקפת לעורף, להפסיק את מחול השדים הבא מעבודה מאומצת, מהומת הילדים ודאגות הפרנסה.

עיסוי כפות הרגליים- במהלך שיחה שקטה ומהנה עסו אחד לשני את כפות הרגליים בתנועות ממושכות ןלעומק וראו זה פלא הגוף נרגע והרגשת ריחוף מתפשטת בגוף ובנשמה.

חווית ספא זוהי חוויה של שמחה, התפרקות ופינוק ביחד ולבד.

ישנם בארף בתי ספא המציעים שלל פינוקים כמו מצפה הימים, יערות הכרמל ועוד..

גם שם אנשים רוצים לפגוש שקט מוחלט, מפגש עם הגוף וטהרת הטיפול והפינוק שמגיעים להם.

באתרים מסוג זה מציעים אמבטיות לסוגיהן, עטיפות בוץ, איורוודה וכדאי לסיים כל טיפול בעיסוי מרגיע ומלחח את העור.יהודית מורי, קוסמטיקאית, מעסה רפואית מוסמכת ורפלקסולוגית. מומחית לטיפול בכאב, בעלת "מור קליניק" קליניקה לקוסמטיקה טבעית ורפואה אלטרנטיבית בראשל"צ.

מקור המאמר: http://www.articles.co.il/article.php?id=9790 articles.co.il

עכשיו בSHOP נהנים