• שמור במערכת

חורף חם בכפות רגלינו


הימים הקרים כבר כאן ומרגישים את הקור חודר לעצמות, בעיקר בשעות הערב ומוקדם בבוקר כשקמים מהמיטה. ההליכה על רצפה קרה גורמת לתחושה של "אם רק היה אפשר לחזור למיטה עד שנתחמם קצת" ובפועל נשארים עם החלום והקור מתחת לפוך. לשמחתי ולשמחתכם יש פתרון שיכול לחמם את הלב ואת הרגליים.

חימום תת רצפתי

בשביל מה צריך חימום רצפתי? הרי גורבים עוד זוג גרביים וזהו

נכון שזו יכולה להיות עוד אופציה, אבל תחשבו לרגע שאתם בכל מקרה צריכים לקום מהמיטה בשביל להביא את זוג הגרביים הנוסף, להדליק את המזגן - כי קר בחדר, להתלבש עם שכבות נוספות אבל עדיין קר. אז במקום להסתבך עם כל זה, הכי פשוט זה להתקין חימום תת רצפתי.

איך חימום תת רצפתי פועל כיתרון ?

זוהי שאלה מצוינת , אני נתקלת בה הרבה מאוד בקרב הלקוחות שלי ששואלים את אותה שאלה, וכאן קיימים מספר יתרונות :

מגע חום עדין בקור יבש - בהשוואה לחימום בעזרת מזגן הגורם לייבוש העור, ולתחושת צמא מוגברת. חימום תת רצפתי אינו מייבש את העור ושומר על טמפרטורה נעימה ועדינה.


מיקום ובטיחות - חימום תת רצפתי כשמו כן הוא, מוסתר וזהו חסכון אדיר במקום, חשבו לרגע שהדירה קטנה ואתם רוצים לחמם את הבית בעזרת תנור חימום ולצורך העניין , הוא נמצא במרכז החדר דבר שיכול להיות צפוף ולא נוח, ואם מתרוצצים ילדים קטנים או חיות בבית עלול להיות מסוכן בהתקלות בתנור, מכאן שחימום תת רצפתי לא רק שהוא חוסך במקום אלא הוא גם בטיחותי.


מותאם מודולרית - את החימום התת רצפתי ניתן לקבוע עפ"י בחירה כלומר אם רוצים לחמם אזור מסוים לדוגמא סלון, חדר שינה חדרי אמבטיה ניתן לעשות זאת, זה יתרון שאין אותו כאשר מחממים את הבית עם מזגן .

החימום בדרך זו אינו אגרסיבי והרבה יותר טבעי ונינוח, כך שאתם יכולים להתהלך בבית אפילו יחפים גם כאשר קר בחוץ.

ניתן להשגה - המחיר של חימום תת ריצפתי אינו עולה על מחירו של ריהוט איכותי, ומאפשר איכות חיים טובה יותר לטווח הרחוק מאוד וזה בהחלט משתלם.

היום יותר אנשים מעדיפים חימום תת רצפתי וחוסכים לעצמם הרבה כאב ראש והוצאות מיותרות.


חשוב לציין באם בוחרים בחימום תת רצפתי יש לבצע לפני כן תכנית עבודה מסודרת ולתכנן היטב את השטח אותו אנו רוצים לחמם.

תכנית חימום תת רצפתי נעשית בשלבים מוקדמים מאוד של בנייה/שיפוץ הבית.יחד עם זאת לפני שתרימו משטחים בבית , חשוב להתייעץ עם יצרני אריחים שיתאימו את החימום התת רצפתי לאריח או לפרקט ובכך העבודה תיעשה ביסודיות ובמקצועיות.

יוליה קרטבי אדריכלית ומעצבת פנים

יוליה קרטבי

YULIA KARTAVY

INTERIOR DESIGNER

משרד אדריכלות פעיל ומצליח מעל

5 שנים. אחראים על יותר מ-100 פרויקטים

ביניהם עיצוב משרדי הייטק בבורסה, פנטהאוזים ודירות יוקרה בראשון לציון, נתניה, קיסריה, אור עקיבא. המשרד עובד עם מיטב הספקים, האדריכלים והמהדנסים המובילים בתחום. משרדנו מציע מגוון רחב של פרויקטים, תוך ייעוץ מותאם לצרכי לקוח. לקוחותינו נהנים מחוויה מרתקת,מדויקת,ועמוקה לאורך התהליך.

יוליה קרטבי הבעלים "בזכות החינוך שקיבלתי בבית, לקחתי את הערכים המובילים והטמעתי אותם בעבודות העיצוב שלי. דיוק, קפדנות, עמידת בלוחות זמנים, ביצוע תהליך מתחילתו ועד סופו ברמה גבוהה הם חלק מהערכים המובילים אצלי. תחום ההנדסה ומערכות קרוב אלי באופן אישי ולכן שילבתי אותו בעבודת עיצוב ותכנון שאני מבצעת. אצלי הלקוח מקבל מפרט מאוד מדויק וברור במהלך פרויקט השיפוץ וזה כולל תיעוד של כל הפרטים, ותכנית עבודה מסודרת הכוללת לוחות זמנים מדויקים כך שהלקוח יודע בדיוק כמה זמן ייקח השיפוץ, ומהו הסכום שעליו להוציא על פרויקט השיפוץ. העבודה עם הלקוחות שלי נעשית באנרגיות טובות ובמקצועיות, ואני חיה ונושמת את תחום העיצוב והאדריכלות כבר 15 שנה ברצף ונהנית בכל פרוייקט מחדש כאילו זו הפעם הראשונה שלי" צוות המשרד ישמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם את העיצוב הנכון והמדויק שתמיד חלמתם עליו.

פרטי ההתקשרות איתנו נייד : 523594554 972+ דף הפייסבוק שלנו אתר האינטרנט שלנו אפשר גם במייל

יוליה קרטבי והצוות

מגשימים לכם את החלום

עכשיו בSHOP נהנים